Działka budowlana
Gnieżdżewo, pomorskie
- 209 999 zł
- 1 000 m²
- 210 zł/m²
Oskar Radzio
Skontaktuj się
Działka budowlana
Gnieżdżewo, pomorskie
zaktualizowane:
9 maja 2026
Działka budowlana
Zaktualizowane: 9 maja 2026
209 999 zł 1 000 m² 210 zł/m²
prostokątMedia:
prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 209 999 zł (210 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 000 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: Gravia Nieruchomości, zaktualizowane: 09.05.2026
- numer ogłoszenia: 9/19283/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Gnieżdżewo, Puck, pucki, pomorskie
- Otoczenie: las
Opis nieruchomości
Wyjątkowa działka narożna w Gnieżdżewie blisko morza i Pucka!
Cena do negocjacji!
W sprzedaży również sąsiednie. Przy zakupie dwóch 200 zł/M2!
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m², położona w malowniczej miejscowości Gnieżdżewo. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju w sąsiedztwie natury, z jednoczesnym błyskawicznym dostępem do udogodnień miasta oraz uroków Zatoki Puckiej i otwartego morza. (...)
787 912...
787 912 777