Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki z dojazdem utwardzonym Gnieżdżewo - Sprzedaż i dzierżawa

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

320 000 zł800 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

To propozycja dla osób, które chcą mieć gotowe miejsce rekreacyjne albo zarabiać sezonowo - bez budowy, bez formalności, bez czekania. Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m, położona.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł2 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w Gnieżdżewie blisko morza i Pucka! Cena do negocjacji! W sprzedaży również sąsiednie. Przy zakupie dwóch 200 zł/m2! Na sprzedaż atrakcyjne 2 działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł1 032 m² 238,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Gnieżdżewo (gmina Puck), tylko 800 m do stacji kolejowej Swarzewo, świetne połączenie z Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł6 000 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena nie podlega negocjacji. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6000 m2 w Gnieżdżewie w pobliżu ulicy Ks. Bp Konstantego Dominika. Na terenie obowiązuje miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł877 m² 295,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Porozmawiajmy o cenie. Na sprzedaż narożna działka budowlana o powierzchni 877 m2 w Gnieżdżewie przy ulicy Księży Dambków. Działka leży zaledwie 1,6 km w linii prostej od Zatoki.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 002 m² 248,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy dla Państwa w ofercie działkę o powierzchni 1002 m w miejscowości Gnieżdżewo! Jest to doskonała propozycja pod budowę domu jednorodzinnego dla osób ceniących spokojne, zielone.

Szczegóły ogłoszenia

209 999 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka narożna w Gnieżdżewie blisko morza i Pucka! Cena do negocjacji! W sprzedaży również sąsiednie. Przy zakupie dwóch 200 zł/m2! Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żytnia

Gnieżdżewo,pomorskie

178 463 zł997 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer, powierzchnia, wymiary, cena 179 zł/m2 13-1022m2 (20,8mx 49,01m) 14-1017m2 (20,8mx 48,76m) 15-1011m2 (20,8m x 48,5m) 16-1006m2 (20,8m x 48,24m) 17-1001m2 (20,8m x 48,03m) 18-997m2 (20,8m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żytnia

Gnieżdżewo,pomorskie

180 969 zł1 011 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer, powierzchnia, wymiary, cena: 15-1011m2 (20,8m x 48,5m) cena 180 969zł Lokalizacja Na sprzedaż nieruchomość gruntowa , w bardzo dobrej lokalizacji Gnieżdżewa, gmina Puck przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa, ul. Żytnia

Gnieżdżewo,pomorskie

188 845 zł1 055 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer, powierzchnia, wymiary, cena: 12-1055m2 (21,3m x 49,27m) cena 188 845zł Lokalizacja Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w bardzo dobrej lokalizacji Gnieżdżewa, gmina Puck przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żytnia

Gnieżdżewo,pomorskie

182 043 zł1 017 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer, powierzchnia, wymiary, cena: 14-1017m2 (20,8m x 48,76m) cena 182 043 zł Lokalizacja Na sprzedaż nieruchomość gruntowa , w bardzo dobrej lokalizacji Gnieżdżewa, gmina Puck przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żytnia

Gnieżdżewo,pomorskie

178 463 zł997 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer, powierzchnia, wymiary, cena: 18-997m2 (20,8m x 47,87m) cena 178 463 zł Lokalizacja Na sprzedaż nieruchomość gruntowa , w bardzo dobrej lokalizacji Gnieżdżewa, gmina Puck przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żytnia

Gnieżdżewo,pomorskie

186 876 zł1 044 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer, powierzchnia, wymiary, cena: 20-1044m2 (20,8m x 51,37m) cena 186 876 zł Lokalizacja Na sprzedaż nieruchomość gruntowa , w bardzo dobrej lokalizacji Gnieżdżewa, gmina Puck przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Żytnia

Gnieżdżewo,pomorskie

180 074 zł1 006 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer, powierzchnia, wymiary, cena: 16-1006m2 (20,8m x 48,24m) cena 180 074 zł Lokalizacja Na sprzedaż nieruchomość gruntowa , w bardzo dobrej lokalizacji Gnieżdżewa, gmina Puck przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szara

Gnieżdżewo,pomorskie

340 000 zł1 100 m² 309,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną zabudowaną o pow. 1100m2 położoną w centrum Gnieżdżewa przy ulicy Szarej 13. Nr działki 366/4. Działka zabudowana jest domem mieszkalnym jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żytnia

Gnieżdżewo,pomorskie

182 938 zł1 022 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer, powierzchnia, wymiary, cena: 13-1022m2 (20,8m x 49,01m) cena 182 938 zł Lokalizacja Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, w bardzo dobrej lokalizacji Gnieżdżewa, gmina Puck przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żytnia

Gnieżdżewo,pomorskie

179 179 zł1 001 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer, powierzchnia, wymiary, cena: 17-1001m2 (20,8m x 48,03m) cena 179 179 zł Lokalizacja Na sprzedaż nieruchomość gruntowa , w bardzo dobrej lokalizacji Gnieżdżewa, gmina Puck przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żytnia

Gnieżdżewo,pomorskie

179 358 zł1 002 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer, powierzchnia, wymiary, cena: 19-1002m2 (20,8m x 49,06m) cena 179 358 zł Lokalizacja Na sprzedaż nieruchomość gruntowa , w bardzo dobrej lokalizacji Gnieżdżewa, gmina Puck przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gnieżdżewo

Gnieżdżewo,pomorskie

280 000 zł899 m² 311,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 615/76 o powierzchni 899m , w miejscowości Gnieżdżewo, odległość do Pucka ok. 5km, władysławowo 6km. Wszystkie przyłącza są już w trakcie realizacji.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij